Hakkımızda

Bilişim sektöründe yıllarca profesyonel olarak çalışmış bir ekibiz. 10 yıllık çalışmamız süresince yıllar içinde sürekli artan bir grafik ile, sunduğumuz ürünleri çeşitlendirerek ve sağladığımız katma değeri arttırarak ilerledik. Rekabetçi piyasa içinde sunduğumuz ürünlerde pazar lideri konumuna geldik.

 

Yedek enerji konusunda yıllardır sürdürdüğü pazarlama ve satış çalışmaları ile ilk akla gelen tedarikçi konumundadır. Kurumsal müşterilerimizde hızlı ve güvenilir servisimiz ile güven yarattık. Kanal müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde, uzmanlığa dayalı, sürekli destek sunan ve çözüm geliştiren yaklaşımımız uzun süreli ortaklıklar ortaya çıkardı. Memnuniyet odaklı, dürüst ve paylaşımcı felsefemiz 10 yılımıza büyüyerek ulaşmamızı sağladı Enerji ihtiyaçlarınızda, ihtiyacın tanımlanması, projelendirme desteği ve en uygun donanım ve yazılım çözümlerinin belirlenmesi konusunda 10 yıllık deneyimli pazarlama ekibi ile her zaman yanınızdadır.

Tanımlanan ihtiyaçların tedariki, en hızlı şekilde, sürecin her adımını iş ortağımız ile şeffaf bir şekilde paylaşarak ilerler. Uzman ekibimiz, üreticilerimizin yoğun desteği ile birlikte her tür dokümantasyon, yerinde kurulum ve çevrim içi destek sunarlar. Donanım ve yazılımın kullanıma alınması en sorunsuz ve en hızlı şekilde gerçekleşir.

Gerçekleştirilen proje içindeki her tür donanım ve yazılım Müşteri Yönetim Sistemimize işlenir ve teknik gereksinimlere göre gerekli bakım ve güncelleme otomatik olarak izlenir. Oluşabilecek arıza ve teknik sorunlar, teknik ekibimizce yerinde veya şirketimiz bünyesinde onarımlarla çözümlenir. Öneri sunduğumuz veya gerçekleştirdiğimiz her proje içinde, iş ortaklığı anlayışı ile şeffaflık ve dürüstlüğü ilke ediniriz. Tüm süreçlerin herkes açısından sorunsuz, kazançlı ve zevkli geçmesinin uzun süreli ortaklıklar için anahtar olduğuna inanırız Uzman Teknik kadromuz ile her tür kurulum, bakım ve onarım işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Servisimiz kurumsal müşterilerimiz ve kanal ortaklarımız tarafından hızlı, güvenilir ve uzman yaklaşımı ile tercih edilmektedir. Proaktif destek anlayışımız ile satış ve bakımını yaptığımız ürünleri yıllar içinde izliyor, kullanıcılarımıza iş kaybı yaratmaksızın en hızlı yerinde bakım ve desteği sunuyoruz.

Şirket yazılım ve donanım altyapımıza yaptığımız sürekli yatırımlar ve şirket içi eğitimlerimiz ile sunduğumuz servisleri mükemmeleştirmeyi amaçlıyoruz. Şirketimizin gelişim felsefesi, iş ortaklarımızın, taleplerini en hızlı, hatasız ve profesyonel şekilde çözümlendirmek amacı ile kendimizi sürekli yenilemektir.