Notebook Bakım Ve Onarım Servis

0850 390 58 58

Notebook Bakım ve Onarım Servisi Her Marka her çeşit Notebook Tamiri yapmaktayız. Firmamız 10 yıldan fazladır bilişim alanında servis ve tamir hizmetleri sunmaktadır.

Notebook Bakım Ve Onarım servisi;

Servis onarım bakım parça değişimi Garantili olarak yapılır. Garanti Kapsamı 3 ay ile 2 yıl arasında değişmektedir. Değiştirdiğimiz yerine konulan yeni parça özelliğine göre değişir. Değişen her parçanın süresi parçalara ve parçaların garanti sürelerine göre değişmektedir. Sizin onayınız dan sonra onarım gerçekleşir ve gereken testler yapılır. Ürününüz test edilmeden kesinlikle teslim edilmez. Servise bırakılan ürün hakkında bilgilendirme 24 saat içerisinde gerçekleşir. Onaylamanız durumunda onarım gerçekleşir.

Notebook Bakım Ve Onarım Servisi

Bilgisayarların masaüstü ve diğer bilgisayarlara karşın sahip olduğu en önemli farklılıklarından biri ekranlarıdır. Bir masaüstü bilgisayarın aksine Notebook bilgisayarlarda ağırlık kriteri daha çok göz önünde olduğu için flat panelli ekran teknolojileri kullanılmaktadır. Notebook’ların ekran kaliteleri bu sebeple oldukça değişkendir. Bazı Notebook bilgisayarların ekranları yalnızca vga çözünürlüğüyle sınırlıyken bazıları çok daha yüksek çözünürlük kalitesi sunabilir. Tüm bunlara karşın Notebook bilgisayarların yenilenme hızları tam boyutlu monitörlere oranla daha düşüktür. Günümüz itibariyle artık Laptop kategorisi altında sunulan bilgisayarlar daha çok masaüstü bilgisayarın kolayca taşınabilir versiyonları olarak kabul edilebilir. Ancak bu tip performans laptopları kesinlikle diz üzerinde kullanmak için uygun ergonomi ve ağırlık değerlerini sunmazlar. Notebook ve Laptop bugün sıklıkla bir arada kullandığımız bilgisayar çeşitleri. Yine de Notebook ile Laptop bilgisayarlar aynı kategori sınıfındaki bilgisayar olarak kabul edilmemektedir. Peki neden? Laptop bilgisayarların bundan yıllar önce tasarlanmasındaki asıl amaç tıpkı masaüstü bir bilgisayar gibi performans sunabilmesi ancak diz üzerinde zorlanmadan ve kolaylıkla kullanılabilmesiydi.

Notebook , kişisel kullanımlar için tasarlanmış kolaylıkla taşınabilen hem batarya yardımıyla hem de doğrudan prizden aldığı enerjiyle çalışabilen bilgisayardır. Notebook bilgisayarların en temel özelliği oldukça hafif olmaları ve bir çanta içerisinde kolaylıkla zorlanmadan taşınabilir olmamalarıdır.

Servisimizde işlem gören notebooklarınız  aynı arızaya karşı parça garantisinde olup 3 ay – 2 yıl arasında garantilidir. Talep doğrultusunda yıllık bakım antlaşması yapılabilir

Notebook Bakım Ve Onarım servisi

0850 390 58 58