Ağ Çözümleri ; Kurumların yerel ve uzak noktaları arasındaki mesafenin kapatılarak maliyetlerin kontrol edilmesi, güvenliğin artırılması ve dağınık halde bulunan altyapının yönetimini basitleştirecek çözümleri HP, DELL ve Cisco ürünleriyle gerçekleştiriyoruz.

ağ çözümleri

► Yapısal / Akıllı Kablolama
► (LAN) Yerel Alan Ağları
► (WLAN) Kablosuz Ağlar
► İletişim Ağları Üzerinden Ses ve Video Aktarımı (IP Telefon Çözümleri)
► Uçtan Uca Kurumsal Bilgi Güvenliği Çözümler

ağ çözümleri HP ve DELL endüstri standardı sunucular ve veri depolama çözümleriyle her ölçekteki firma için bilgi teknolojisi altyapısı çözümleri sunuyoruz.

Uzmanlıkları sertifikalarla kanıtlanmış satış ve satış öncesi teknik ekiplerimiz ihtiyacınızı analiz ederek size en uygun çözümü ortaya çıkarır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanan sistemin konfigürasyonu en ince detayına kadar belirlenir. Onayınızı takiben, oluşturulan proje planı çerçevesinde ürünler temin edilip büyük bir saha tecrübesine sahip mühendislerimiz tarafından kurulur ve sistem devreye alınır.

Sanallaştırma teknolojisi maliyetleri azaltır, uygulamalara erişimi artırır ve BT yönetimini kolaylaştırır.

► Sanallaştırma, planlı ve plansız kapalı kalma sürelerini azaltıp gelir kaybını en aza indirir.
► Sunucu birleştirme yatırım ve işletme giderlerini azaltmanıza yardımcı olur.
► Sunucu birleştirme yoluyla enerji verimliliğini artırıp daha az donanım gerektirerek yatırım ve işletme maliyetlerinizi düşürür.
► Basitleştirilmiş olağanüstü durum kurtarma çözümleri sunarak, altyapınız için iş sürekliliği sağlar.
► Veritabanları (Oracle Veri Tabanı, Microsoft SQL Server, SAP HANA, SAP Sybase) dahil kritik kurumsal uygulamaları, iş           uygulamalarını (SAP Business Suite, Microsoft Exchange, SQL Server, SharePoint, SAP) sanallaştırarak hizmet seviyeleri ve     performansı en üst seviyeye çıkarır.

Sanallaştırma teknolojisine geçerken, uygun yazılımı bulmak; doğru sunucu, veri depolama ve network altyapısını seçmek gibi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Başınıza gelebilecek en kötü felaket bile işinizi aksatmasın.

Sel, yangın, enerji kesintisi gibi olağanüstü durumlar sistemlerin durmasına, veri kayıplarına ve buna bağlı olarak kritik iş fonksiyonlarının yerine getirilememesine neden olur.

Kurum çalışanları ve müşterilerin böyle bir felaket durumunda bile işlerini kesintisiz olarak sürdürebilmesi ancak ve ancak çok iyi tasarlanmış bir BT altyapısı ile mümkündür.

Data Sistem, gerçekleştirdiği projelerle kanıtlanmış uzmanlığı ile sizi en doğru çözümlerle buluşturuyor.

 

ağ çözümleri

 0850 390 58 58